• pralnia ekologiczna, wodna i chemiczna

O pralni

W 1996 roku w Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej powstała malutka pralnia ekologiczna zatrudniająca 5 pracowników. Z czasem rynek stawiał większe wyzwania, stopniowo rosło zapotrzebowanie na kompleksowe usługi pralnicze w Rzeszowie, zgłaszali się coraz to nowi Klienci.

Dziś jesteśmy dużą firmą z ugruntowaną pozycją na okolicznym rynku. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pozwalają pralni ekologicznej PERFEKT na świadczenie najwyższej jakości usług. Jesteśmy w pełni dyspozycyjni, dzięki czemu zlecenia realizujemy szybko i skrupulatnie . Od 2009 roku pracujemy także w nowoczesnym obiekcie o powierzchni ponad 1000 m2 w miejscowości Kraczkowa.

Dysponujemy maszynami najnowszej generacji m.in. tunelem pralniczym o wydajności 600 kg/h, czterema pralnico-wirówkami, w pełni zautomatyzowanym 3,5 m dwuwałowym maglem z wprowadzarką i składarką oraz mniejszym jednowałowym maglem specjalnie do galanterii restauracyjnej i rzeczy mniejszych jak np. poszewki. Nasza flota samochodowa składa się z 6 wyspecjalizowanych pojazdów, z czego 4 posiadają przegrodę dzielącą przestrzeń załadunkową na część brudną i czystą.

Do dyspozycji naszych Klientów oddaliśmy 9 punktów przyjęć na terenie Rzeszowa i okolic. Asortyment usług naszej pralni jest bardzo szeroki i z pewnością każdy z Klientów będzie usatysfakcjonowany: czyścimy dywany, koce, pościel, galanterię restauracyjną. Oferujemy pranie wodne i chemiczne. Zapraszamy!

dofinanfowanie